Зацікавленість у придбанні нерухомості чи оренді квадратних метрів у Львові, Тернополі, Івано-Франківську та Ужгороді є найбільшою. Про це у коментарі порталу Мінфін зазначив генеральний директор Корпорації Нерухомості РІЕЛ Ростислав Мельник.

«Попит на інвестиційне житло в західних регіонах України залишається високим, зокрема через внутрішню міграцію, спричинену війною. Внутрішньо переміщені особи шукають житло, що підвищує попит у таких містах, як Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород тощо. Крім того, є певне перетікання інвесторів зі столичного ринку через ризики, пов’язані з війною, та бажання диверсифікувати свої інвестиції у більш стабільних регіонах», — пояснив Ростислав Мельник.

За його словами, найбільший попит є на квартири середньої площі (50−70 кв. м) з бюджетом 60−80 тис. дол.

«Інвестори орієнтуються на об’єкти, які можна швидко здати в оренду або вигідно перепродати. Наприклад, у нас в РІЕЛ це квартири в ЖК Riel City та «Шенген», — розповідає він.

Нагадаємо, напередодні КН РІЕЛ увійшла в ТОП-рейтинг сервісу ЛУН, як найбільший забудовник Львова та Києва під час війни. Також Корпорація Нерухомості РІЕЛ стала лідером серед забудовників Львова, здавши в експлуатацію 172 287 кв. м. від початку повномасштабної війни.