Біографія

Дозвольте представитися

Я - Ростислав Мельник.

Народився 22 листопада 1978 року в селі Красне Буського району. Закінчив перемишлянську школу. Нещодавно був там – досі пам’ятаю імена всіх моїх вчителів і вдячний за головні уроки, яких вони мене навчили.

Планував зробити кар’єру хірурга, тому вступив до Львівського медичного університету на спеціальність «Лікувальна справа». Але життя мало інші плани – зустрів дівчину, найгарнішу в інституті. Вона мала стати єдиною жінкою мого життя і матір’ю моїх дітей. Тоді Оля ще не знала цього, довелося завойовувати. Незабаром взяли шлюб і у 1997 році народився мій первісток, Миколка.

На вулиці 90-ті, я на другому курсі інституту, молода сім’я, дитина. Довелося поєднувати навчання з пошуками роботи. Вибору не було, потрібно було швидко придумати щось своє. На той час в Україні усе було дефіцитом, тому разом з другом почали їздити закордон, купувати товари і продавати їх у Львові. Знайомий земляк дав нам місце на ринку – невеличку стару «будку». Почали торгувати сантехнікою, досвіду було мало, тому прогоріли і наробили боргів. Вирушив на заробітки у Велику Британію. Щоб повернути борг, працював на «чорних роботах», в основному, на будівництві.

У 2001 році зайнявся будівельним напрямком у громадській організації «Карпати», яка фінансувала однойменний футбольний клуб. Одним із найбільших тодішніх наших проектів стало будівництво відомого готелю «Rixos» у Трускавці. На той час девелоперський ринок був переповнений сумнівними незаконними проектами і аферистами. Інвесторів часто залишали ні з чим, ніхто не розумів, на чому базується ціноутворення, хто будує і на яких підставах. У Британії я бачив інший підхід, тому захотів змінити правила поведінки на ринку і, відповідно, змінити ставлення інвесторів до забудовників. Взявся добудовувати «заморожені» іншими девелоперами об’єкти.

У 2003 році дозрів до власного бізнесу і заснував Корпорацію Нерухомості РІЕЛ. Працюємо у Львові і Києві. На даний момент наша компанія здала в експлуатацію 49 об’єктів. Крім своїх комплексів, до цього часу беруся за чужі «недобуди» і сподіваюся, що незабаром ринок нерухомості остаточно позбудеться ошуканих людей, а кожен, хто вклав гроші у будівництво, отримає свою квартиру.

У 2014 році заснував Благодійний Фонд, у 2015 – реабілітаційний центр «Модричі». Згодом відкрив центр лікування залежностей «Можу».

Люблю теніс.

Маю двох синів. Вчу їх бути самостійними і працьовитими людьми, як колись мене навчили мама і тато.

Маю велику команду фахівців, яка за роки співпраці стала родиною. У нас немає випадкових людей. Усіма своїми досягненнями завдячую тим, хто пліч-о-пліч зі мною долає усі життєві виклики.

Планую зробити

Принципи життя

Моя команда

Хочете приєднатися до нас і підтримувати нашу місію? Натисніть, щоб заповнити форму!
Мій шлях

Моя біографія