Корпорація Нерухомості РІЕЛ

Філософія РІЕЛ проста: почути кожного клієнта, гарантувати йому якість робіт та чесність у фінансових розрахунках

– 249 826 м. кв. здано в експлуатацію
– 211 347 м. кв. будується у Львові
– 402 488 м. кв. будується у Києві

Корпорація Нерухомості РІЕЛ, заснована у 2003 році у Львові, за 18 років функціонування стала найбільшим львівським забудовником.

У 2013 році компанія зробила наступний крок у своєму розвитку, вийшовши на найбільший в Україні будівельний ринок – ринок Києва.

На цей час РІЕЛ здала в експлуатацію 60 об’єктів нерухомості.

Відповідальність та людяність – основні цінності компанії та риси характеру її незмінного президента, що забезпечили РІЕЛ надійну репутацію.

Це не просто слова, що можна прочитати на сайті або побачити у промо-матеріалах – це частина ДНК компанії, що має свій прояв в усьому, що стосується її роботи.

Відкритість:

Президент і топ-менеджмент завжди відкриті до діалогу та особисто зустрічаються з клієнтами для обговорення планів, процедур і термінів виконання взятих на себе зобов’язань.

Підтримка:

Представники Корпорації здійснюють усебічну підтримку інвесторів. Наприклад, ще до здачі будинку, партнерська студія ремонту Remont Buro може виконати на замовлення інвестора дизайнерський ремонт помешкання, а після введення в експлуатацію, повноцінне функціонування будинку забезпечить компанія РІЕЛ-Сервіс.

Технологічність:

Бізнес-процеси Корпорації систематизуються у прогресивних crm-системах, а управління проектами здійснюється за допомогою програми Microsoft Project.

Ростислав Мельник БК РІЕЛ
Ростислав Мельник БК РІЕЛ

Соціальна відповідальність:

РІЕЛ створює нові робочі місця і надає можливість стажування та подальшого працевлаштування студентам будівельної галузі.

Світове визнання:

РІЕЛ впродовж усієї своєї історії підтримує архітектурні, інноваційні та девелоперські форуми. Є активним учасником діалогових платформ з українськими та світовими колегами, партнерами, представниками законодавчих та виконавчих органів влади. У 2016 році Корпорація презентувала Львів на найвпливовішому та найпрестижнішому у світі інвестиційному форумі MIPIM у Каннах.

Діяльність РІЕЛ була неодноразово відзначена світовими та українськими нагородами.