Реабілітаційний центр Модричі

Ще донедавна про активну та дієву галузь фізичної терапії в Україні практично ніхто не чув. А з втратою Криму у 2014 році українці також втратили і санаторно-оздоровчі заклади та Національний Паралімпійський центр – єдині осередки надання кваліфікованої допомоги людям з особливими потребами.

Саме тоді з’явилася ідея створення центру, і вже 1 травня 2015 року команда однодумців відкрила унікальний для України реабілітаційний центр світового зразка «Модричі». У центрі надається повний спектр реабілітаційних та санаторно-курортних послуг, зокрема, й навчання соціально-побутових навичок.

Тут працює мультидисциплінарна команда фахівців: урологи, неврологи, нейрохірурги, психологи, терапевти, логопеди, соціальні працівники, фізичні терапевти, рекреаційні терапевти, гідрокінезотерапевти, ерготерапевти, медсестри та фахівці із технічних засобів реабілітації.

Силами Фонду фахівці центру «Модричі» удосконалюють рівень своєї підготовки у світових центрах реабілітації.

За чотири роки свого існування центр прийняв понад 1 020 пацієнтів з різних куточків світу.

Благодійний фонд Ростислава Мельника влаштовує у «Модричах» зустрічі, семінари, майстер-класи, надає можливість стажування студентам спеціалізованих напрямів і всіляко сприяє справі розвитку фізичної терапії в Україні.