Від початку карантину львівські підприємці надали допомогу лікарням та іншим закладам на понад 67,5 млн грн. Як розповіла радниця міського голови Львова Вікторія Довжик, завдяки цій допомозі вдалося оперативно забезпечувати лікарні засобами індивідуального захисту, закуповувати необхідне медичне обладнання, а також продуктові набори для соціально незахищених людей.

«Ми вдячні підприємцям, які надають різну допомогу: від закупівлі великого дорогого обладнання до безкоштовної передачі масок, костюмів медичних, респіраторів та інших засобів захисту. Хочеться подякувати всім, незалежно від обсягу допомоги, особливо тим, хто зробив це оперативно», – заявила Вікторія Довжик, яку процитувала прес-служба ЛМР.

Львівська міська рада також оприлюднила перелік благодійників, які станом на 20 серпня, долучились до закупівлі захисних засобів, надавали грошову або іншу допомогу. У ньому є як великі компанії, так й представники малого бізнесу.

Наприклад, 10 млн грн для допомоги міській лікарні швидкої допомоги виділила компанія «Онур», що ремонтує дороги. Будівельна компанія «Авалон» на майже 5 млн грн закупила обладнання для Винниківського шпиталю та інших медзакладів, а будівельна корпорація «Ріел» пожертвувала кошти для ЛШМД та обласного лабораторного центру. «Ензим» та «Кормотех» закупили обладнання на понад 2 млн грн для ЛШМД та 8-ї міської клінічної лікарні. Благодійний фонд «Рідні» та партнери закупили засобів захисту на понад 6 млн грн. БФ «Відкриті очі» від SoftServe на 3,9 млн грн закупив захисного одягу для медиків, а також придбав два апарати інтенсивної терапії.

zaxid.net