Зацікавити наймолодших будівельними спеціальностями – така ідея нової освітньо-розважальної програми для дітей «Я – майбутній будівельник». Зa допомогою інструкторів-аніматорів дітлахи знайомляться з різноманітними будівельними роботами, як то підготовка цементної суміші, кладка цегли, конструювання домівок.

На одній із локацій, де відбувалися події, побував кореспондент ZIKу. Бiльше сотні львівських дітей зібралися на дитячому майданчику, що по вулиці Виговського. Тут – наче справжній будівельний майданчик – із піском, іграшковою будівельною технікою та будівельними інструментами. Аніматори поділили наймолодших на команди і всі взялися за роботу.

Місцеві школярі пробували класти цеглу. Як замішується справжній цементний розчин, як кладеться цегла спершу показав інструктор. А далi стали працювати діти. «Данило будує хату, а Вероніка йому носить цеглинки. Давайте! – підбадьорює малих робітників аніматор. – Три-два-один, клади цеглу! Придави! Ось і супер! Ура!!!».

Гра швидко стає веселою і азартною, діти аплодисментами підтримуюють один-одного. «Цікаво класти цеглу, цікаво намазувати. Але це треба дуже довго будувати щоби збудувати будинок, – ділиться враженнями третьокласник Данило Воробій.

Його помічниця Вероніка Мисак додає: «Я думаю що дівчата цілком не поступаються хлопцям, – повідомила шестикласниця. – Дуже цікаво» І я сподіваюся, що щось виграю».

Наймолодші не злазили з будівельної техніки – копали екскаватором та возили пісок. Цікаво і батькам, які розповідають, що мають в родині будівельників.

«Сину подобається, значить і мамі подобається, коли діти задоволені. Маємо ще сестричку – десь вона там із компанією. Будуємо-пробуємо», – повідомила мама Микити Роксолана Ліві.

Батько Устимка Петро Чапкайло допомагає малому вести пісок екскаватором. «Веземо пісок будувати будиночок, – каже Петро. – Батько у нас будівельник – тому професію таку знаємо. Думаємо, що дідо навчить його».

На згадку учасники конкурсів отримали дипломи, медалі та подарунки. Диплом малого Сашка тримає в руках мама Аня Поручник «Він дуже зацікавлений, – ділиться враженнями жінка. – Ми ішли з занять англійською. Тут почули шум і нам стало цікаво, що відбувається. Це дуже актуально, що так залучають дітей. Дякуємо!». І додає: «У нас дідусь будівельник і ця професія для нас актуальна. Можливо колись і син буде президентом будівельної компанії».

Придумав дитячу атракцію керівник Корпорації Нерухомості РIЕЛ.

«Класна акція вийшла. Багато дітей і всі задоволені. Купа емоцій, – повідомив президент Корпорації Нерухомості РIЕЛ Ростислав Мельник. – Ми проводимо такі заходи не тільки для маленьких діток. Ми і з учнями працюмо, зі студентами. Все для того, щоби поповнити кадрову нестачу і в компанії РІЕЛ і взагалі, з будівельниками у Львові. Так покажемо, що будівельники – це найкраща професія!».

Найцікавіше відбулося наприкінці – діти спільно збудували Будинок мрії. За три дні – шість атракцій організує компанія у різних районах Львова. Загалом організатори планують провести близько 40 таких дитячих івентив протягом декількох місяців у різних локаціях Львова.

Розклад всіх найближчих заходів, а також фотозвіти та новини дитячої програми «Я – майбутній будівельник» доступні на сайті проекту та на Фейсбук-сторінці.