Наразі в місяць компанія продає близько двох тисяч квадратних метрів у столиці та чотирьох – у Львові. Про це в інтерв’ю бізнес-порталу ЛІГА розповів генеральний директор Корпорації Нерухомості РІЕЛ Ростислав Мельник.

«У Києві на сьогодні ми продаємо в місяць приблизно дві тисячі квадратних метрів житла, у Львові – чотири тисячі. Ми плануємо цей процес збільшити, оскільки ввели багато об’єктів в експлуатацію і працюємо з залишками. Тому пропозицій менше, ніж потрібно, але з літа вона збільшиться».

Як поділився в інтерв’ю бізнес-порталу ЛІГА Ростислав Мельник, українські забудовники чекають стабілізації ринку нерухомості в цілому та добудовують наявні проєкти.

«Загалом у Львові, як і в Києві, за два роки забудовники почали не багато нових проєктів. Переважно добудовують наявні, починають нові черги та працюють над дозвільною документацією, щоб стартувати, коли стабілізується ринок, – пояснив Ростислав Мельник, – Під час війни ми почали в Києві один проєкт, в цьому році ще плануємо шість. У Львові у нас з’явилося два проєкти та плануємо почати ще п’ять. Зараз ми в переговорному процесі щодо двох проєктів у Києві з Bosphorus Development».

Із повним текстом інтерв’ю можна ознайомитися за посиланням.