Будівельна корпорація РІЕЛ

Філософія РІЕЛ проста: почути кожного клієнта, гарантувати йому якість робіт та чесність у фінансових розрахунках

– 249 826 м. кв. здано в експлуатацію
– 211 347 м. кв. будується у Львові
– 402 488 м. кв. будується у Києві

Будівельна корпорація РІЕЛ, заснована у 2003 році у Львові, за 15 років функціонування стала найбільшим львівським забудовником.

У 2013 році компанія зробила наступний крок у своєму розвитку, вийшовши на найбільший в Україні будівельний ринок – ринок Києва.

На цей час РІЕЛ здала в експлуатацію 41 об’єкт нерухомості.

Ростислав Мельник Досить лозунгів БК РІЕЛ

Відповідальність та людяність – основні цінності компанії та риси характеру її незмінного президента, що забезпечили РІЕЛ репутацію надійного забудовника.

Це не просто слова, що можна прочитати на сайті або побачити у промо-матеріалах – це частина ДНК компанії, що має свій прояв в усьому, що стосується її роботи.

Відкритість:

Президент і топ-менеджмент завжди відкриті до діалогу та особисто зустрічаються з клієнтами для обговорення планів, процедур і термінів виконання взятих на себе зобов’язань.

Підтримка:

Представники забудовника здійснюють усебічну підтримку інвесторів, адже послуги, що надаються компанією, не обмежуються тільки будівництвом. Наприклад, ще до здачі будинку, Студія ремонту РІЕЛ може виконати на замовлення інвестора дизайнерський ремонт помешкання, а після введення в експлуатацію, повноцінне функціонування будинку забезпечить компанія РІЕЛ-Сервіс.

Технологічність:

Бізнес-процеси корпорації систематизуються у прогресивних crm-системах, а управління проектами здійснюється за допомогою програми Microsoft Project.

Ростислав Мельник БК РІЕЛ
Ростислав Мельник БК РІЕЛ

Екологічність:

З 2019 року система енергоефективності «GreenHub», розроблена на замовлення компанії РІЕЛ, впроваджуватиметься у львівських та київських житлових комплексах.

Соціальна відповідальність:

РІЕЛ створює нові робочі місця і надає можливість стажування та подальшого працевлаштування студентам будівельної галузі.

Світове визнання:

РІЕЛ впродовж усієї своєї історії підтримує архітектурні, інноваційні та девелоперські форуми. Є активним учасником діалогових платформ з українськими та світовими колегами, партнерами, представниками законодавчих та виконавчих органів влади. У 2016 році корпорація презентувала Львів на найвпливовішому та найпрестижнішому у світі інвестиційному форумі MIPIM у Каннах.

Діяльність РІЕЛ була неодноразово відзначена світовими та українськими нагородами.